Oferta

Oferta współpracy

Oferta skierowana do partnerów biznesowych chcących nawiązać współpracę ze specjalistą do spraw żywienia.WspółpracaW trakcie dotychczasowej działalności nasza poradnia miała okazję współpracować z wieloma firmami specjalizującymi się w różnych segmentach rynku. Mieliśmy okazję występować w roli eksperta, prowadzić spotkania i mitingi oraz na wiele innych sposobów wspomagać naszych klientów oraz ich klientów.


Do tej pory mieliśmy okazję kooperować z:

  • siłowniami,
  • salonami urody,
  • portale internetowe,
  • prasa oraz media.

Jeżeli mają Państwo pomysł, który chcieliby zrealizować we współpracy z profesjonalnym dietetykiem, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Zapytaj - chętnie pomożemy!


Klauzula informacyjna

  • Szanowni Klienci, w świetle przepisów ustawy z dnia 25 maja 2018 r. o ochronie oraz przetwarzaniu Państwa danych osobowych RODO pragniemy poinformować, że w momencie kontaktu z nami oraz składania zamówienia wyrażają Państwo automatycznie zgodę na przekazanie swoich danych w tym: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu dostaw, e-mail, ponieważ bez przekazania nam tychże informacji nie jesteśmy w stanie przyjąć ani zrealizować Państwa zamówienia.

    Administratorem Państwa danych jest dietetyk mgr Julita Dudicz prowadząca: Porcja Zdrowia - poradnia i catering dietetyczny. Państwa dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do organizacji zamówień, produkcji oraz dostaw cateringu, przypominania o ewentualnych wizytach i pomiarach kontrolnych w poradni dietetycznej w celu monitorowania zmian w budowie ciała, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, bądź wiadomość SMS lub na stronie firmy na portalu Facebook.

    Państwa dane osobowe i kontaktowe są przechowywane oraz przetwarzane w sposób niezbędny do realizacji zamówienia oraz nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do ich modyfikacji oraz żądania usunięcia z bazy klientów cateringu.

Kontakt