Usługi

Catering dietetyczny

Do domu, firmy, na wakacje w Zielonych Płucach Polski - sięgnij po swoją Porcję Zdrowia!


Zamów catering

O cateringuOferujemy zdrowe, całodniowe wyżywienie (5 posiłków) w różnych wariantach kalorycznych. Zawsze świeżo, pachnąco i bez zbędnej chemii! Zamów, sprawdź i przekonaj się sam!

BILANSUJEMY → GOTUJEMY → DOSTARCZAMY!
 • Bez zbędnych mieszanek przyprawowych - tylko naturalny smak potraw i ziół.
 • Unikamy sztucznych sosów, tłustej śmietany i majonezu -stawiamy na twarożki.
 • Mocno ograniczamy tłuste mięsa - wolimy indyka, polędwiczki i ryby!
 • Pieczenie, grillowanie, gotowanie - głównie beztłuszczowe!

Skorzystaj z promocji i ofert łączonych, zapytaj o rabaty przy zamówieniu, znajdziesz je też na tej stronie! Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, a nasz dietetyk pomoże Ci dobrać optymalną kaloryczność diety - tel. 507 567 028 - lub zamów przez formularz.


Proste zasadyJak to się odbywa?

 1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, bądź telefonicznie podając niezbędne dane wymienione w formularzu.
 2. Odpowiemy na wiadomość, zapytanie, bądź potwierdzimy wprowadzenie zamówienia, wraz z podaniem kwoty do uregulowania oraz jeśli klient wybierze formę płatności - przelew, podeślemy nr konta do wpłaty.
 3. Dalej już tylko czekasz na posiłki :) dzień wcześniej - dostawy organizujemy w dzień poprzedzający wieczorem, na dzień kolejny. Świeżo wyprodukowane i spakowane zestawy są transportowane do klienta, aby od rana miał je w swojej lodówce i sam zdecydował co zje w domu, a co zabierze ze sobą np. do pracy.
 4. Płatność przelewem lub gotówką dostawcy w pierwszych dniach zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość jego wstrzymania, jeżeli nie zostanie uregulowane i wznowienia po otrzymaniu należnej wpłaty.
 5. Coś jest niejasne? Śmiało! Warto pytać :)


Orientacyjne godziny dostaw w poszczególnych miastach:

 • Hajnówka - 16:30-19:00
 • Bielsk Podlaski - 18:00-21:00

Przy dużej ilości zamówień mogą się zdarzyć przesunięcia. Nie mamy też wpływu na sytuację na trasie oraz ewentualne awarie. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.


Oferta i cennikZdrowe, całodniowe wyżywienie - 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Posiłki zbilansowane z zachowaniem rekomendowanych proporcji składników odżywczych, łatwo przyswajalnym białkiem i wysokiej jakości tłuszczami, w ilości <30% kaloryczności diety. W różnych wariantach kalorycznych oraz w wersji wegetariańskiej, wegańskiej i biznesowej (3 posiłki).

Catering skierowany jest do ludzi zdrowych, nie obsługujemy diet indywidualnych, dobieranych do jednostek chorobowych, ani diet eliminacyjnych, mając na uwadze możliwe zanieczyszczenia alergenami w kuchni – nie przyjmujemy takich zleceń, w myśl zasady że lepiej zrezygnować z klienta, niż mu zaszkodzić. Jeśli zajdzie taka konieczność informacje o możliwych alergenach są udostępniane na życzenie klienta.

*Możliwe alergeny: jajko, gluten, seler, orzechy, sezam, mleko krowie, ryba, gorczyca, soja, skorupiaki, siarczyny
Zdrowa dieta 5 posiłków

urozmaicone lekkie menu

  do 10 dni powyżej 10 dni
Zestaw dieta 1000 kcal 49 zł/dzień 46 zł/dzień
Zestaw dieta 1200 kcal 50 zł/dzień 47 zł/dzień
Zestaw dieta 1500 kcal 52 zł/dzień 49 zł/dzień
Zestaw dieta 1800 kcal 54 zł/dzień 51 zł/dzień
Zestaw dieta 2000 kcal 55 zł/dzień 52 zł/dzień
Zestaw dieta 2300 kcal 57 zł/dzień 54 zł/dzień
Zestaw dieta 2500 kcal 58 zł/dzień 55 zł/dzień
Zestaw dieta 3000 kcal 61 zł/dzień 59 zł/dzień
Zestaw dieta 3500 kcal 64 zł/dzień 61 zł/dzień
Zestaw dieta 4000 kcal 67 zł/dzień 65 zł/dzień

Zestawy wegetariańskie 5 posiłków

menu bez mięs, ale z jajkami, nabiałem, rybą

  do 10 dni powyżej 10 dni
Zestaw dieta 1000 kcal 50 zł/dzień 47 zł/dzień
Zestaw dieta 1200 kcal 51 zł/dzień 48 zł/dzień
Zestaw dieta 1500 kcal 53 zł/dzień 50 zł/dzień
Zestaw dieta 1800 kcal 55 zł/dzień 52 zł/dzień
Zestaw dieta 2000 kcal 56 zł/dzień 53 zł/dzień
Zestaw dieta 2300 kcal 58 zł/dzień 55 zł/dzień
Zestaw dieta 2500 kcal 59 zł/dzień 56 zł/dzień
Zestaw dieta 3000 kcal 62 zł/dzień 60 zł/dzień
Zestaw dieta 3500 kcal 65 zł/dzień 63 zł/dzień
Zestaw dieta 4000 kcal 68 zł/dzień 66 zł/dzień

Zestawy wegańskie 5 posiłków

menu bez mięs, jaj, nabiału

  do 10 dni powyżej 10 dni
Zestaw dieta 1000 kcal 51 zł/dzień 48 zł/dzień
Zestaw dieta 1200 kcal 52 zł/dzień 49 zł/dzień
Zestaw dieta 1500 kcal 54 zł/dzień 51 zł/dzień
Zestaw dieta 1800 kcal 56 zł/dzień 53 zł/dzień
Zestaw dieta 2000 kcal 57 zł/dzień 54 zł/dzień
Zestaw dieta 2300 kcal 59 zł/dzień 56 zł/dzień
Zestaw dieta 2500 kcal 60 zł/dzień 57 zł/dzień
Zestaw dieta 3000 kcal 63 zł/dzień 61 zł/dzień
Zestaw dieta 3500 kcal 66 zł/dzień 64 zł/dzień
Zestaw dieta 4000 kcal 69 zł/dzień 67 zł/dzień

Catering biurowy

3 posiłki

Dowolna ilość dni 40 zł/dzień

Przedstawione ceny są cenami brutto i zawierają już wliczony koszt opakowań oraz dowóz do klienta na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki.

Masz problem z wyborem, dobraniem wartości energetycznej do swojego ciała i stylu życia? Odpowiednią kaloryczność pomoże Ci dobrać nasz dietetyk Julita Dudicz.


PromocjeJesz dłużej, płacisz mniej!

Stały system rabatowy został uwzględniony w cenniku, czyli im dłuższe składasz zamówienie tym niższa cena za dzień :) Możesz zyskać nawet do 4 zł na każdym zamówionym dniu! Co 8-9 dzień cateringu dietetycznego wychodzi Ci wtedy GRATIS (odnosząc się do ceny regularnej) korzystnie prawda? :)


Zbierz ekipę, będzie taniej!

Chcesz korzystać rodzinnie? A może wraz ze współpracownikami ustalicie jeden wspólny punkt dostawy? To świetnie! W takiej sytuacji niezależnie od czasu zamówienia, nawet jeden dzień ;) za dostawę kilku osobom pod jeden adres, otrzymacie najniższą cenę w danej kaloryczności!

Promocje cykliczne - śledź nas na FB!

Kto zaglądał na profil ten wie, że puszczamy Wam rozdawajki, licytacje, konkursy i specjalne promocje sezonowe, warto więc być z naszym cateringiem dietetycznym na bieżąco w mediach społecznościowych!

Opieka dietetyka - zawsze GRATIS!

W trakcie trwania zamówienia możesz konsultować się bezpłatnie z naszym dietetykiem mgr Julitą Dudicz.

Analiza składu ciała i mierzenie obwodów w celu monitorowania postępów? Kiedy tylko zechcesz i jak często sobie życzysz! Konieczna jest jedynie wcześniejsza rezerwacja terminu w poradni dietetycznej w Bielsku Podlaskim.


Pomóż nam zadbać o środowiskoSzanowni Klienci cateringu, chcielibyśmy Was poinformować, że większość używanych przez nas opakowań (te czarne) nadaje się do zmywarki, wyparzarki i bezpiecznego kolejnego użytku. Jeśli więc nie chcecie nadprodukcji plastikowych śmieci w Waszych domach, zachęcamy do ich zwrotu dostawcy. Środowisko podziękuje :)


WspółpracaProwadzisz agroturystykę/domki/noclegi, ale nie możesz zapewnić wyżywienia swoim klientom? Skontaktuj się z nami i pomyślimy, co możemy wspólnie zdziałać!

Ty poszerzysz ofertę swojego ośrodka o możliwość pełnego wyżywienia w lodówce, udostępnisz gościom jedynie naczynia, mikrofalówkę/kuchenkę, a oni będą zachwyceni, nie musząc martwić się o śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację :) Do tego zdrowe, lekkie i kolorowe! Można nieśmiało powiedzieć, że zorganizujemy wspólnie wręcz wczasy prozdrowotne/odchudzające!

Czy oprócz tego, że wybijesz się na tle konkurencji, Ci się to opłaci? Postaramy się, aby tak było :) Jeśli będzie istniała taka konieczność zorganizujemy również warsztaty z dietetykiem i/lub trenerami, stylistą, osobą podnoszącą motywację i pewność siebie na maxa? Czemu nie! Zielone Płuca Polski powinny przecież świecić przykładem i działaniami prozdrowotnymi - działajmy razem!

Kontakt

Zapytaj - chętnie pomożemy!


Klauzula informacyjna

 • Szanowni Klienci, w świetle przepisów ustawy z dnia 25 maja 2018 r. o ochronie oraz przetwarzaniu Państwa danych osobowych RODO pragniemy poinformować, że w momencie kontaktu z nami oraz składania zamówienia wyrażają Państwo automatycznie zgodę na przekazanie swoich danych w tym: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu dostaw, e-mail, ponieważ bez przekazania nam tychże informacji nie jesteśmy w stanie przyjąć ani zrealizować Państwa zamówienia.

  Administratorem Państwa danych jest dietetyk mgr Julita Dudicz prowadząca: Porcja Zdrowia - poradnia i catering dietetyczny. Państwa dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do organizacji zamówień, produkcji oraz dostaw cateringu, przypominania o ewentualnych wizytach i pomiarach kontrolnych w poradni dietetycznej w celu monitorowania zmian w budowie ciała, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, bądź wiadomość SMS lub na stronie firmy na portalu Facebook.

  Państwa dane osobowe i kontaktowe są przechowywane oraz przetwarzane w sposób niezbędny do realizacji zamówienia oraz nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do ich modyfikacji oraz żądania usunięcia z bazy klientów cateringu.

Kontakt