Usługi

Catering dietetyczny

Do domu, firmy, na wakacje w Zielonych Płucach Polski - sięgnij po swoją Porcję Zdrowia!


Zamów catering

O cateringuOferujemy zdrowe, całodniowe wyżywienie (5 posiłków) w różnych wariantach kalorycznych. Zawsze świeżo, pachnąco i bez zbędnej chemii! Zamów, sprawdź i przekonaj się sam!

BILANSUJEMY → GOTUJEMY → DOSTARCZAMY!
 • Bez zbędnych mieszanek przyprawowych - tylko naturalny smak potraw i ziół.
 • Unikamy sztucznych sosów, tłustej śmietany i majonezu -stawiamy na twarożki.
 • Mocno ograniczamy tłuste mięsa - wolimy indyka, polędwiczki i ryby!
 • Pieczenie, grillowanie, gotowanie - głównie beztłuszczowe!

Skorzystaj z promocji i ofert łączonych, zapytaj o rabaty przy zamówieniu, znajdziesz je też na tej stronie! Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, a nasz dietetyk pomoże Ci dobrać optymalną kaloryczność diety - tel. 507 567 028 - lub zamów przez formularz.


Proste zasadyJak to się odbywa?

 1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, bądź telefonicznie podając niezbędne dane wymienione w formularzu.
 2. Odpowiemy na wiadomość, zapytanie, bądź potwierdzimy wprowadzenie zamówienia, wraz z podaniem kwoty do uregulowania oraz jeśli klient wybierze formę płatności - przelew, podeślemy nr konta do wpłaty.
 3. Dalej już tylko czekasz na posiłki :) dzień wcześniej - dostawy organizujemy w dzień poprzedzający wieczorem, na dzień kolejny. Świeżo wyprodukowane i spakowane zestawy są transportowane do klienta, aby od rana miał je w swojej lodówce i sam zdecydował co zje w domu, a co zabierze ze sobą np. do pracy.
 4. Płatność przelewem lub gotówką dostawcy w pierwszych dniach zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość jego wstrzymania, jeżeli nie zostanie uregulowane i wznowienia po otrzymaniu należnej wpłaty.
 5. Coś jest niejasne? Śmiało! Warto pytać :)


Orientacyjne godziny dostaw w poszczególnych miastach:

 • Hajnówka - 16:30-19:00
 • Bielsk Podlaski - 18:00-21:00

Przy dużej ilości zamówień mogą się zdarzyć przesunięcia. Nie mamy też wpływu na sytuację na trasie oraz ewentualne awarie. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.


Oferta i cennikZdrowe, całodniowe wyżywienie - 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Posiłki zbilansowane z zachowaniem rekomendowanych proporcji składników odżywczych, łatwo przyswajalnym białkiem i wysokiej jakości tłuszczami, w ilości <30% kaloryczności diety. W różnych wariantach kalorycznych oraz w wersji wegetariańskiej, wegańskiej i biznesowej (3 posiłki).


Zdrowa dieta 5 posiłków

urozmaicone lekkie menu

  do 10 dni powyżej 10 dni
Zestaw dieta 1000 kcal 44 zł/dzień 41 zł/dzień
Zestaw dieta 1200 kcal 45 zł/dzień 42 zł/dzień
Zestaw dieta 1500 kcal 47 zł/dzień 44 zł/dzień
Zestaw dieta 1800 kcal 49 zł/dzień 46 zł/dzień
Zestaw dieta 2000 kcal 50 zł/dzień 47 zł/dzień
Zestaw dieta 2300 kcal 52 zł/dzień 49 zł/dzień
Zestaw dieta 2500 kcal 53 zł/dzień 50 zł/dzień
Zestaw dieta 3000 kcal 56 zł/dzień 54 zł/dzień
Zestaw dieta 3500 kcal 59 zł/dzień 56 zł/dzień
Zestaw dieta 4000 kcal 62 zł/dzień 60 zł/dzień

Zestawy wegetariańskie 5 posiłków

menu bez mięs, ale z jajkami, nabiałem, rybą

  do 10 dni powyżej 10 dni
Zestaw dieta 1000 kcal 45 zł/dzień 42 zł/dzień
Zestaw dieta 1200 kcal 46 zł/dzień 43 zł/dzień
Zestaw dieta 1500 kcal 48 zł/dzień 45 zł/dzień
Zestaw dieta 1800 kcal 50 zł/dzień 47 zł/dzień
Zestaw dieta 2000 kcal 51 zł/dzień 48 zł/dzień
Zestaw dieta 2300 kcal 53 zł/dzień 50 zł/dzień
Zestaw dieta 2500 kcal 54 zł/dzień 51 zł/dzień
Zestaw dieta 3000 kcal 57 zł/dzień 55 zł/dzień
Zestaw dieta 3500 kcal 60 zł/dzień 58 zł/dzień
Zestaw dieta 4000 kcal 63 zł/dzień 61 zł/dzień

Zestawy wegańskie 5 posiłków

menu bez mięs, jaj, nabiału

  do 10 dni powyżej 10 dni
Zestaw dieta 1000 kcal 46 zł/dzień 43 zł/dzień
Zestaw dieta 1200 kcal 47 zł/dzień 44 zł/dzień
Zestaw dieta 1500 kcal 49 zł/dzień 46 zł/dzień
Zestaw dieta 1800 kcal 51 zł/dzień 48 zł/dzień
Zestaw dieta 2000 kcal 52 zł/dzień 49 zł/dzień
Zestaw dieta 2300 kcal 54 zł/dzień 51 zł/dzień
Zestaw dieta 2500 kcal 55 zł/dzień 52 zł/dzień
Zestaw dieta 3000 kcal 58 zł/dzień 56 zł/dzień
Zestaw dieta 3500 kcal 61 zł/dzień 59 zł/dzień
Zestaw dieta 4000 kcal 64 zł/dzień 62 zł/dzień

Catering biurowy

3 posiłki

Dowolna ilość dni 35 zł/dzień

Przedstawione ceny są cenami brutto i zawierają już wliczony koszt opakowań oraz dowóz do klienta na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki.

Nasz catering może być stosowany przez osoby chorujące na cukrzycę. Odpowiednią kaloryczność pomoże Ci dobrać nasz dietetyk Julita Dudicz.

Istnieje możliwość zlecenia diety indywidualnej, jednak czy podejmiemy się jej produkcji oraz jak będzie ewentualnie wyceniona odpowiemy każdemu indywidualnie, zależnie od produktów oraz wymagań klienta.


PromocjeJesz dłużej, płacisz mniej!

Stały system rabatowy został uwzględniony w cenniku, czyli im dłuższe składasz zamówienie tym niższa cena za dzień :) Możesz zyskać nawet do 4 zł na każdym zamówionym dniu! Co 8-9 dzień cateringu dietetycznego wychodzi Ci wtedy GRATIS (odnosząc się do ceny regularnej) korzystnie prawda? :)


Zbierz ekipę, będzie taniej!

Chcesz korzystać rodzinnie? A może wraz ze współpracownikami ustalicie jeden wspólny punkt dostawy? To świetnie! W takiej sytuacji niezależnie od czasu zamówienia, nawet jeden dzień ;) za dostawę kilku osobom pod jeden adres, otrzymacie najniższą cenę w danej kaloryczności!

Promocje cykliczne - śledź nas na FB!

Kto zaglądał na profil ten wie, że puszczamy Wam rozdawajki, licytacje, konkursy i specjalne promocje sezonowe, warto więc być z naszym cateringiem dietetycznym na bieżąco w mediach społecznościowych!

Opieka dietetyka - zawsze GRATIS!

W trakcie trwania zamówienia możesz konsultować się bezpłatnie z naszym dietetykiem mgr Julitą Dudicz.

Analiza składu ciała i mierzenie obwodów w celu monitorowania postępów? Kiedy tylko zechcesz i jak często sobie życzysz! Konieczna jest jedynie wcześniejsza rezerwacja terminu w poradni dietetycznej w Bielsku Podlaskim.


Pomóż nam zadbać o środowiskoSzanowni Klienci cateringu, chcielibyśmy Was poinformować, że większość używanych przez nas opakowań (te czarne) nadaje się do zmywarki, wyparzarki i bezpiecznego kolejnego użytku. Jeśli więc nie chcecie nadprodukcji plastikowych śmieci w Waszych domach, zachęcamy do ich zwrotu dostawcy. Środowisko podziękuje :)


WspółpracaProwadzisz agroturystykę/domki/noclegi, ale nie możesz zapewnić wyżywienia swoim klientom? Skontaktuj się z nami i pomyślimy, co możemy wspólnie zdziałać!

Ty poszerzysz ofertę swojego ośrodka o możliwość pełnego wyżywienia w lodówce, udostępnisz gościom jedynie naczynia, mikrofalówkę/kuchenkę, a oni będą zachwyceni, nie musząc martwić się o śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację :) Do tego zdrowe, lekkie i kolorowe! Można nieśmiało powiedzieć, że zorganizujemy wspólnie wręcz wczasy prozdrowotne/odchudzające!

Czy oprócz tego, że wybijesz się na tle konkurencji, Ci się to opłaci? Postaramy się, aby tak było :) Jeśli będzie istniała taka konieczność zorganizujemy również warsztaty z dietetykiem i/lub trenerami, stylistą, osobą podnoszącą motywację i pewność siebie na maxa? Czemu nie! Zielone Płuca Polski powinny przecież świecić przykładem i działaniami prozdrowotnymi - działajmy razem!

Kontakt

Zapytaj - chętnie pomożemy!


Klauzula informacyjna

 • Szanowni Klienci, w świetle przepisów ustawy z dnia 25 maja 2018 r. o ochronie oraz przetwarzaniu Państwa danych osobowych RODO pragniemy poinformować, że w momencie kontaktu z nami oraz składania zamówienia wyrażają Państwo automatycznie zgodę na przekazanie swoich danych w tym: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu dostaw, e-mail, ponieważ bez przekazania nam tychże informacji nie jesteśmy w stanie przyjąć ani zrealizować Państwa zamówienia.

  Administratorem Państwa danych jest dietetyk mgr Julita Dudicz prowadząca: Porcja Zdrowia - poradnia i catering dietetyczny. Państwa dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do organizacji zamówień, produkcji oraz dostaw cateringu, przypominania o ewentualnych wizytach i pomiarach kontrolnych w poradni dietetycznej w celu monitorowania zmian w budowie ciała, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, bądź wiadomość SMS lub na stronie firmy na portalu Facebook.

  Państwa dane osobowe i kontaktowe są przechowywane oraz przetwarzane w sposób niezbędny do realizacji zamówienia oraz nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do ich modyfikacji oraz żądania usunięcia z bazy klientów cateringu.

Kontakt