Oferta

Oferta indywidualna

Szeroka oferta diet oraz badań przeznaczona dla osób zainteresowanych zdrowym trybem życia.Konsultacje dietetycznePoradnia dietetyczna dzieci i dorosłych w zdrowiu oraz dietetyka kliniczna.


Pierwsza wizyta:

Czas trwania: ~1,5 godz.
Poradnictwo żywieniowe obejmujące jednorazowe spotkanie z klientem; przekazanie specjalistycznej wiedzy i odpowiedzi na pytania klienta. Zebranie wywiadu żywieniowego. Pierwsza wizyta obejmuje również analizę składu ciała metodą (BIA) GRATIS.

Wizyty kontrolne:

Jednorazowa konsultacja dietetyczna połączona z pomiarem składu ciała metodą BIA, wywiadem żywieniowym oraz analizą dotychczasowych efektów i aktualizacją jadłospisu. Uwaga - w trakcie każdej wizyty wykonujemy analizę składu ciała (BIA) GRATIS!


Analiza składu ciała (BIA)Pomiar poziomu tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, gęstości mineralnej kośćca, nawodnienia ciała oraz metabolizmu. Sprawdzenie stanu ogólnego zdrowia organizmu i ustalenie kierunku terapii prozdrowotnej.


Przygotowanie zaleceń pisemnychPrzygotowanie zaleceń pisemnych odnośnie żywienia w konkretnej chorobie, sporcie, ciąży i laktacji.


Dokładne zalecenia - co można, czego należy unikać, a co spożywać w rozsądnych ilościach w przypadku konkretnej choroby, ciąży, karmieniu piersią, wprowadzania pokarmów niemowlętom, żywienia w wybranych dyscyplinach sportowych, alergiach i nietolerancjach.


Indywidualny jadłospisTygodniowy:

Opracowanie indywidualnego, odpowiedniego do potrzeb klienta 7-dniowego jadłospisu z dodatkowymi zaleceniami i wskazówkami.

Dwutygodniowy:

Opracowanie indywidualnego, odpowiedniego do potrzeb klienta 14-dniowego jadłospisu z dodatkowymi zaleceniami i wskazówkami.


Program racjonalizacji żywienia - 4 spotkaniaCzas trwania: 2 miesiące + 4xBIA + jadłospis 1 tydzień.
Opracowanie indywidualnego, odpowiedniego do potrzeb klienta 7 dniowego jadłospisu z dodatkowymi zaleceniami i wskazówkami. Pokazujemy również atrakcyjne metody aktywnego spędzenia czasu. Na każdym spotkaniu wykonywana jest analiza składu ciała (BIA).


Wykonanie testu na nietolerancje pokarmowe Food Detective®Test Food Detective®, na podstawie próbki krwi pobranej z palca, pozwala określić produkty pokarmowe powodujące nadprodukcję przeciwciał‚ typu IgG. Można go przeprowadzić samodzielnie w domu. Wyniki testu mogą być podstawą do dostosowania diety. Test bada reakcje organizmu na 59 produktów żywnościowych podzielonych na 46 grup.


Test GenodietSlim® - odchudzanie oparte na osobistym DNAGENODIET SLIM identyfikując różne warianty kodu DNA, które wpływają na naszą zdolność przetwarzania tłuszczów i cukrów, pozwala na wykrycie produktów spożywczych sprzyjających osiągnięciu optymalnej wagi. To umożliwia ułożenie planu odżywiania dopasowanego do indywidualnych wyników, który pomoże utrzymać odpowiednią dla naszego organizmu masę ciała.


Test Genodiet Completo® - prewencja zdrowia oparta na osobistym DNAGENODIET COMPLETO pozwala lekarzowi specjaliście (a także dietetykowi, trenerowi czy rehabilitantowi) tak dostosować indywidualne diety i tryb życia, by zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym, wynikającym z uwarunkowań genetycznych, jakie zapisane są w naszym DNA.


e-PoradyCenne porady dietetyka bez wychodzenia z domu! Nie zależnie od tego gdzie mieszkasz pisz do nas śmiało a my postaramy się pomóc!

Kontakt

Zapytaj - chętnie pomożemy!


Klauzula informacyjna

  • Szanowni Klienci, w świetle przepisów ustawy z dnia 25 maja 2018 r. o ochronie oraz przetwarzaniu Państwa danych osobowych RODO pragniemy poinformować, że w momencie kontaktu z nami oraz składania zamówienia wyrażają Państwo automatycznie zgodę na przekazanie swoich danych w tym: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu dostaw, e-mail, ponieważ bez przekazania nam tychże informacji nie jesteśmy w stanie przyjąć ani zrealizować Państwa zamówienia.

    Administratorem Państwa danych jest dietetyk mgr Julita Dudicz prowadząca: Porcja Zdrowia - poradnia i catering dietetyczny. Państwa dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do organizacji zamówień, produkcji oraz dostaw cateringu, przypominania o ewentualnych wizytach i pomiarach kontrolnych w poradni dietetycznej w celu monitorowania zmian w budowie ciała, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, bądź wiadomość SMS lub na stronie firmy na portalu Facebook.

    Państwa dane osobowe i kontaktowe są przechowywane oraz przetwarzane w sposób niezbędny do realizacji zamówienia oraz nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do ich modyfikacji oraz żądania usunięcia z bazy klientów cateringu.

Kontakt