Oferta

Oferta dla firm

Oferta jest skierowana do przedsiębiorców którym zależy na zdrowiu swoim, pracowników oraz klientów.Układanie jadłospisów dla żywienia zbiorowegoOferta ta jest przeznaczona dla takich placówek jak: stołówki, hotele, restauracje, placówki edukacyjne, placówki medyczne, firmy cateringowe etc. Jadłospisy opracowywane są indywidualnie z uwzględnieniem grupy konsumentów oraz indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu opracowane menu jest nie tylko zdrowe ale także idealnie wpisuje się w gusta konsumentów. Każda placówka otrzyma pisemne, wystawione przez poradnię zaświadczenie o zbilansowaniu menu.


Edukacja prozdrowotnaJedną z podstaw działalności poradnia „Ku Zdrowej Diecie” jest szerzenie postaw prozdrowotnych oraz propagowanie wiedzy na temat zdrowego trybu życia wśród jak największej liczby osób. Dlatego oferujemy takie usługi jak: wykłady, lekcje, pogadanki i warsztaty. Na zajęciach prowadzonych przez specjalistów uczymy przede wszystkim jak w łatwy i smaczny sposób cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia.


Przykładowe realizacje:

 • Wykład dla młodych sportowców z Miejskiego Klubu Pływackiego WODNIK w Bielsku Podlaskim odnośnie żywienia w sporcie.
 • Projekt "Śniadaniowa Drużyna" i przeprowadzanie cyklu wykładów z żywienia w sporcie dla młodych koszykarek z Białostockiego UKS Basket 47 w Białymstoku.
 • Pogadanka o zdrowym odżywianiu w ramach Dnia Kobiet w Tyniewiczach Dużych zorganizowana przez Gminę Narew.


Materiały edukacyjneZajmujemy się opracowywaniem materiałów edukacyjnych, pomocniczych i informacyjnych dla uczestników szkoleń, firm zajmujących się szeroko pojętą promocją zdrowia oraz dietetyką.


Oferta dla mediówPosiadamy szeroką ofertę skierowaną do mediów:

 • występujemy w roli ekspertów komentując najnowsze doniesienia naukowe, opiniujemy oraz propagujemy zdrowy styl życia i odżywiania w mediach,
 • piszemy, redagujemy, opiniujemy oraz konsultujemy wszelkiego rodzaju teksty oraz materiały o tematyce żywieniowej,
 • pomagamy w przygotowaniu materiałów radiowych i telewizyjnych związanych z żywieniem oraz zdrowym trybem życia.

Przykładowe publikacje:

 • "Fakt poradnik: Dieta dla serca" Praca zbiorowa.
 • Stała współpraca w roli eksperta na portalu netmama.
 • Śniadanie prasowe w Warszawie zorganizowane przez firmę ZT Bielmar, udział jako ekspert – dietetyk, przygotowanie wcześniej materiałów prasowych na potrzeby spotkania oraz osobisty udział w samych śniadaniach prasowych w dwóch wydawnictwach w Warszawie: Edipresse i Huber Burda Media.
 • Redagowanie artykułów na zlecenie portalu Farmacja i ja.
 • Współpraca jako ekspert – dietetyk i odpowiedzi na pytania osób uczestniczących w turnieju Coca Cola Cup w Białymstoku.

Kontakt

Zapytaj - chętnie pomożemy!


Klauzula informacyjna

 • Szanowni Klienci, w świetle przepisów ustawy z dnia 25 maja 2018 r. o ochronie oraz przetwarzaniu Państwa danych osobowych RODO pragniemy poinformować, że w momencie kontaktu z nami oraz składania zamówienia wyrażają Państwo automatycznie zgodę na przekazanie swoich danych w tym: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu dostaw, e-mail, ponieważ bez przekazania nam tychże informacji nie jesteśmy w stanie przyjąć ani zrealizować Państwa zamówienia.

  Administratorem Państwa danych jest dietetyk mgr Julita Dudicz prowadząca: Porcja Zdrowia - poradnia i catering dietetyczny. Państwa dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do organizacji zamówień, produkcji oraz dostaw cateringu, przypominania o ewentualnych wizytach i pomiarach kontrolnych w poradni dietetycznej w celu monitorowania zmian w budowie ciała, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, bądź wiadomość SMS lub na stronie firmy na portalu Facebook.

  Państwa dane osobowe i kontaktowe są przechowywane oraz przetwarzane w sposób niezbędny do realizacji zamówienia oraz nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do ich modyfikacji oraz żądania usunięcia z bazy klientów cateringu.

Kontakt