Usługi

Poradnia dietetyczna

Zadbaj o siebie z nami. Pamiętaj - wszystko w Twoich rękach!Opis działalnościSkorzystaj z porad naszego dietetyka w poradni lub zamów gotową dietę do domu, korzystając z nadzorowanego przez nas cateringu dietetycznego! Menu w pełni przeliczone przez dietetyka oraz zważone dokładnie przez kuchnię.

Doradzamy naszym klientom jak dzięki zmianie sposobu odżywiania można wpłynąć na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia. Prowadzimy zarówno programy indywidualne jak i grupy wsparcia oraz warsztaty dostosowane do potrzeb naszych klientów, także tych wymagających odpowiedniego prowadzenia żywieniowego podczas choroby. Współpracujemy z ośrodkami sportowymi, trenerami personalnymi oraz lekarzami.

Zapraszamy na konsultacje także młode mamy lub panie planujące ciążę, w jej trakcie lub okresie laktacji - pomożemy wrócić do formy oraz podpowiemy jak żywić niemowlę i starsze dzieci.


W czym się specjalizujemy?Nasza poradnia dietetyczna zapewnia szeroki wachlarz usług, w szczególności:

 • poradnictwo żywieniowe osób indywidualnych, grup, organizacji i firm,
 • testy na nietolerancje pokarmowe,
 • żywienie w chorobach,
 • żywienie sportowców,
 • żywienie dzieci i niemowląt,
 • żywienie podczas ciąży i laktacji,
 • warsztaty i wykłady prozdrowotne,
 • grupy wsparcia w odchudzaniu i chorobach.

Zadbaj o swoją formę! Zwiększ poczucie własnej wartości, popraw swoje zdrowie, zyskaj witalność, energię oraz chęć do życia!


WspółpracaZapraszamy do współpracy instytucje oraz firmy, którym bliska jest idea zdrowego stylu życia. Chętnie poprowadzimy wspólnie warsztaty dotyczące prawidłowego odżywiania. Organizujemy również szkolenia dla firm. Proszę pamiętać – zdrowy pracownik, to wydajniejszy pracownik i lepsze efekty dla Państwa firmy.

Kontakt

Zapytaj - chętnie pomożemy!


Klauzula informacyjna

 • Szanowni Klienci, w świetle przepisów ustawy z dnia 25 maja 2018 r. o ochronie oraz przetwarzaniu Państwa danych osobowych RODO pragniemy poinformować, że w momencie kontaktu z nami oraz składania zamówienia wyrażają Państwo automatycznie zgodę na przekazanie swoich danych w tym: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu dostaw, e-mail, ponieważ bez przekazania nam tychże informacji nie jesteśmy w stanie przyjąć ani zrealizować Państwa zamówienia.

  Administratorem Państwa danych jest dietetyk mgr Julita Dudicz prowadząca: Porcja Zdrowia - poradnia i catering dietetyczny. Państwa dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do organizacji zamówień, produkcji oraz dostaw cateringu, przypominania o ewentualnych wizytach i pomiarach kontrolnych w poradni dietetycznej w celu monitorowania zmian w budowie ciała, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, bądź wiadomość SMS lub na stronie firmy na portalu Facebook.

  Państwa dane osobowe i kontaktowe są przechowywane oraz przetwarzane w sposób niezbędny do realizacji zamówienia oraz nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do ich modyfikacji oraz żądania usunięcia z bazy klientów cateringu.

Kontakt