O nas

Nasi specjaliści

mgr inż. Julita Dudicz

Dietetyk kliniczny

Dietetyk z pasji i zawodu, promotor zdrowia, szkoleniowiec, zdecydowany zwolennik prowadzenia dietetycznego bez liczenia kalorii.

Zdrowym stylem życia interesuję się od zawsze, a przygodę z dietetyką rozpoczęłam w 2006 roku. Własną poradnię dietetyczną otworzyłam w na początku roku 2012. Posiadam certyfikaty w dziedzinie diagnostyki nietolerancji i alergii pokarmowych, prowadzenia żywieniowego pacjentów z celiakią oraz odbyłam kurs z leczenia żywieniowego dla zespołów żywieniowych, również zakończony certyfikatem.

Aktywnie wspieram diabetyków. Specjalizuję się także żywieniem w sporcie. Biorę również udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Śniadaniowa klasa", prowadząc spotkania, wykłady oraz przygotowując materiały prasowe i jadłospisy na potrzeby realizacji projektu w województwie podlaskim. Od 2 lat odpowiadam też za wykłady dla młodych sportowców w projekcie "Śniadaniowa drużyna". Uczestniczę również w ogólnopolskiej kampanii "Obniżamy cholesterol ze smakiem".

Motywacja i pomoc w budowaniu wewnętrznej silnej woli to według mnie podstawa sukcesu!

Julita Dudicz - ZnanyLekarz.pl

mgr Katarzyna Bakunowicz

Psycholog

Przede wszystkim psycholog pasjonat, umiem słuchać i lubię pracę z ludźmi oraz pomaganie im, ale też z wykształcenia magister psychologii. Fascynuje mnie to, że nigdy nie wiem, kogo poznam oraz jakie wyzwanie pojawi się w codziennej pracy, niezależnie od tego - postaram się je podjąć!

Specjalizuję się zwłaszcza w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Oferuję pomoc indywidualną, jak i konsultację par oraz rodzin w zakresie radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami, nabywania kompetencji niezbędnych przy przeżywaniu i rozumieniu emocji. Zapraszam do kontaktu rodziców w sytuacji pojawiających się kłopotów np. natury wychowawczej.

Zachęcam szczególnie do konsultacji i terapii rodzin, gdyż wspólnie możemy znaleźć przyczyny wielu trudności towarzyszących dzieciom, zrozumieć je oraz poprawić jakość funkcjonowania całej rodziny.

Katarzyna Bakunowicz - ZnanyLekarz.pl

Poza tym pracują z nami i dla Was
zdolni i kreatywni kucharze
oraz przesympatyczni dostawcy!

Kontakt